Poznaj nas 2018-09-21T19:55:45+00:00

POZNAJ LASH&BEAUTY CENTER

Salon kosmetyczny Lash&Beauty Center w Rzeszowie to miejsce, w którym możesz oddać się profesjonalnej obsłudze z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Ciągle poszerzana gama zabiegów spełni Twoje oczekiwania względem zdrowia i urody. U nas może oddać się nie tylko profesjonalnym zabiegom kosmetycznym ale również zrelaksować i ukoić zmysły dzięki subtelnej muzyce i miłej atmosferze.

Nasza specjalistka, Kateryna Tokarska (Boreyko) to nie tylko kosmetyczka z powołania. To również dyplomowany specjalista, instruktor stylizacji rzęs firmy Black Lashes oraz profesjonalna stylistka paznokci i rzęs. Kateryna ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach a jej praca jest chwalona przez nasze klientki. Szczególnie ważna jest dla niej wiedza z zakresu pielęgnacji domowej – zarówno przed jak i po zabiegach. Kateryna zawsze służy pomocą, wiedzą oraz doświadczeniem dlatego spotkanie z nią to nie tylko pewność profesjonalnie wykonanych zabiegów ale również gwarancja opieki i miłej atmosfery.

A to nasza Julia – pasjonatka stylizacji paznokci. Ukończyła fizjoterapię, a jednak poszła w kierunku stylizacji paznokci. Ma za sobą dużo szkoleń, większość z nich ukończone zagranicą. Wykonuje paznokcie hybrydowe, żelowe, akrylowe i tytanowe. Uwielbia wykonywać ręczne zrobienia. Każda klientka wychodzi zadowolona. Dodatkowo wykonuje tak samo perfekcyjny pedicure.